Mana dienasgrāmata 2021

Darbs uz divām frontēm

No rītdienas viena klase jau dodas pašizolācijā. Jautrība (precīzāk – juceklis) tikai sāksies, kad skolotājiem būs jāgatavo materiāli gan klātienes, gan neklātienes mācībām. Vismaz vizuālajā mākslā tā būs, jo ir klātienes darbi, kurus nevar pildīt, mācoties attālināti.

 

Ķibele

Mana pacietība nesa augļus. Pat vīrs novērtēja.


Varbūt pēdējā

Droši vien pēdējā siltā diena un pēdējā pasēdēšana pie upes, kamēr vīrs makšķerē. Vasara sev līdzi aiznes pietiekami daudz labumu.


Mēs esam kā bulciņas

Filmā “Tizlenes” (vērtējums šeit) kāds aktieris par sevi teica, ka viņš ir kā magoņmaizīte, kas no ārpuses pārklāta ar šokolādi un ir ļoti garšīga, bet turpmākās dienas laikā no zobiem nākas tīrīt iestrēgušās magoņsēklas.


Mans kartupeļu maiss

Lai ievērotu epidemioloģisko situāciju, vienas klases skolēni uzturas vienā telpā, un pie viņiem nāk mācību priekšmetu skolotāji. Līdz ar to man nācās iegādāties lielu vīriešu mugursomu, kurā pārnēsāt skolēnu zīmējumus. Smejos, ka šogad uz skolu eju ar kartupeļu maisu, jo soma pēc formas atgādina maisu.


Enerģizācija

Pirmā diena, kad novadīju stundas. Saulaina un enerģijas pārpilna. Mani uzlādēja tas, ka redzēju, kā skolēni ar degsmi uztvēra to, ko viņiem uzdevu darīt.


Šopingotāja

Apmēram gadu nebiju lielveikalos pirkusi sev ne apģērbu, ne apavus. Kad strādā attālināti, pucēšanās izpaliek, tāpēc beidzot nolēmu sevi palutināt un noorganizēju kārtīgu šopinga dienu.


Darbdienas sēņotāji

Kaut arī vakar bija pilns mežs ar sēņotājiem, gluži viss netika nolasīts. Palika arī mūsu priekam.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko

 

  autores atbalstam

 Tumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

 

Kad ceļam priekšā tiek likts koks, nemēģini to salauzt ar spēku. Neizdosies. Arī apejot koku, ieguvējs nebūsi. Labākais variants – mainīt iešanas virzienu.