Mana dienasgrāmata 2021

Šopingotāja

Apmēram gadu nebiju lielveikalos pirkusi sev ne apģērbu, ne apavus. Kad strādā attālināti, pucēšanās izpaliek, tāpēc beidzot nolēmu sevi palutināt un noorganizēju kārtīgu šopinga dienu.


Darbdienas sēņotāji

Kaut arī vakar bija pilns mežs ar sēņotājiem, gluži viss netika nolasīts. Palika arī mūsu priekam.


Kojas sauc

Lai gan mācības paredzētas attālināti, dēls ar milzīgām somām devās uz RTU kojām (kopmītnēm), jo vēlas būt patstāvīgs. Nemaz necentos atrunāt, ka attālināto mācību laikā mājās būtu labāk. Pilnībā atbalstīju viņa lēmumu. Vismaz tur ar viņu neviens neucināsies.

Kad dēls bija pavadīts līdz stacijai, atceļā, ejot uz mašīnu, pamanīju puisi mana dēla vecumā, kas arī bija apkrāvies ar vairākām somām. Kādā no tām grabēja trauki. Arī manējam somā bija trauki, tāpēc nebija grūti izskaitļot, ka puisis dodas uz Ogres tehnikuma kojām. Piedāvāju viņu aizvest līdz tām. Varbūt kāds Rīgā palīdzēs arī manējam.


Ogres teātrī

Kā iespējams paturēt galvā tādu teksta apjomu? Skatījos Ogres teātra izrādi (vērtējums šeit) un apbrīnoju aktierus, kas patiesībā nemaz nav profesionāli aktieri.


Slapjā sporta diena

Skolas sporta dienu pārsteidza pamatīga lietusgāze ar krusu. Vējš izpluinīja lietussargu, atstājot virs galvas tik vien kā plīvojošu lupatiņu. Stāvēju sporta laukuma vidū un skaļi smējos, jo sapratu, ka nav kur sprukt; tik un tā būšu cauri slapja.


Sliktā vēsts

Tikai tad, kad uzzini, kāda citam ir nelaime, paliek kauns par savu činkstēšanu. Mana nieka emocionālā depresija nav salīdzināma ar dēla drauga mātes izmisumu par sava bērna veselību un pat dzīvību.


Zinību diena (1)

Ar patiesu prieku sagaidīju šo dienu, jo mūsu mājā skolēnu vairs nav. Meita uzsāka studijas RSU Medicīnas fakultātes 5. kursā, bet dēls - RTU Datorzinātnes un informācijas tehnoloģiju fakultātes 1. kursā.

 

Zinību diena (2)

Satiku savus skolēnus un sapratu, ka mana enerģija atgriežas.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko

 

  autores atbalstam

 Tumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

 

Kad ceļam priekšā tiek likts koks, nemēģini to salauzt ar spēku. Neizdosies. Arī apejot koku, ieguvējs nebūsi. Labākais variants – mainīt iešanas virzienu.