Mana dienasgrāmata 2021

Mani vilki

Jau kuro dienu iekšā manī cīnās divi vilki – priecīgais un bēdīgais. Jāatzīst, ka uzvar bēdīgais. Nezinu, kā pabarot otru vilku, lai justos priecīga.


Bezcerības smagums

Bezgala drūma diena. Neko, neko, neko negribējās darīt. Mocīja bezcerības smagums.


Uzmācīgās domas

Graužu sevi no iekšpuses jau vairākas dienas. Alkstu pārmaiņas, bet nevaru saņemties līdzšinējai profesijai pateikt ardievas. Dzīve jau pāri pusei, tāpēc apzinos, ka zelta kalnus vairs nespēšu nogāzt.


Pārdomas par darbu

Kad ceļam priekšā tiek likts koks, nemēģini to salauzt ar spēku. Neizdosies. Arī apejot koku, ieguvējs nebūsi. Labākais variants – mainīt iešanas virzienu.


Intrigas šķetināšana

Mēģināju rast mierinājumu šujot, tomēr pa galvu jaucās mezglos samudžinātā intriga. Nekādi nevarēju saprast, no kurienes uzpūstajam zilonim pieaugušas kājas. Tā ir, ka nākas strādāt sieviešu kolektīvā.


No rīta

Vecumā pēc nakts miega jūties nevis atpūties, bet neizgulējies un salauzts.

 

Taisnība acīs kož

Guvu apstiprinājumu tam, par ko bija aizdomas teju 20 gadus. Pedagoģiskajā darbā mani iegāzusi asā mēle. Skolas vadībai nav paticis, ka bez liekuļošanas teicu, ko domāju.


Vēsums

Nemīlīgais vēsums un lietus straujiem soļiem mūs pietuvina rudenim.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko

 

  autores atbalstam

 Tumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

 

Kad ceļam priekšā tiek likts koks, nemēģini to salauzt ar spēku. Neizdosies. Arī apejot koku, ieguvējs nebūsi. Labākais variants – mainīt iešanas virzienu.