Mana dienasgrāmata 2021

Alternatīva aktīvajai atpūtai

Dēļ aukstuma nebija vēlme laukā no mājas bāzt degunu, tāpēc vairākas stundas veltīju mājas kārtošanai.


Saaukstēšanās pirmās pazīmes

Dzīvoklis vēl netiek kurināts. Pastāvīgi salstu. Vakarpusē sāka kņudēt kakls. Tagad pat parastās saaukstēšanās stresaini jāuztver kā kovida priekšvēstnesis.


Pirmais datordizaina pasūtījums

Pilnībā pabeidzu maketēt Andreja Pumpura Lielvārdes muzeja bukletu un pierādīju sev, ka varu grafisko dizainu izstrādāt ne tikai savām vajadzībām, bet arī pasūtījuma darbiem.

Andreja Pumpura dzejas fragmenti 12 lappušu garumā.


Masku ēra (2)

Starpbrīdī, kad fonā dzirdams troksnis un kāds skolēns, aizsedzis ar masku savu seju, man kaut ko vēlas pastāstīt vai pajautāt, es pusi nemaz nedzirdu. Agrāk tādā troksnī vismaz teikto varēju nolasīt no lūpām vai nojaust pēc sejas mīmikas. Tagad tas ir liegts. Skaņu apslāpē lupatiņa.


Masku ēra (1)

Pilnīgi kauns. Skolā pēc acīm vien nespēju atpazīt skolēnus. Man viņu ir ap 400.


Tālmācības skola

Laboju tālmācības skolas skolēnu iesūtītos vizuālās mākslas darbus un priecājos par saturīgajiem komentāriem. Vienā ziņā žēl, ka nav iespējams redzēt, kas datora otrā pusē sēž, jo tālmācības skolā viss mācību process notiek tikai caur saraksti.


Rīcība problēmsituācijās

Jau sen esmu pamanījusi, ka problēmsituācijā vīrs salīdzinoši ātri padodas, turpretim es līdz pēdējam mēģinu rast risinājumu.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko

 

  autores atbalstam

 Tumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

 

Kad ceļam priekšā tiek likts koks, nemēģini to salauzt ar spēku. Neizdosies. Arī apejot koku, ieguvējs nebūsi. Labākais variants – mainīt iešanas virzienu.