Mana dienasgrāmata 2021

Masku ēra (1)

Pilnīgi kauns. Skolā pēc acīm vien nespēju atpazīt skolēnus. Man viņu ir ap 400.


Tālmācības skola

Laboju tālmācības skolas skolēnu iesūtītos vizuālās mākslas darbus un priecājos par saturīgajiem komentāriem. Vienā ziņā žēl, ka nav iespējams redzēt, kas datora otrā pusē sēž, jo tālmācības skolā viss mācību process notiek tikai caur saraksti.


Rīcība problēmsituācijās

Jau sen esmu pamanījusi, ka problēmsituācijā vīrs salīdzinoši ātri padodas, turpretim es līdz pēdējam mēģinu rast risinājumu.


12. septembris, svētdiena

13.09.2021.

Darbs uz divām frontēm

No rītdienas viena klase jau dodas pašizolācijā. Jautrība (precīzāk – juceklis) tikai sāksies, kad skolotājiem būs jāgatavo materiāli gan klātienes, gan neklātienes mācībām. Vismaz vizuālajā mākslā tā būs, jo ir klātienes darbi, kurus nevar pildīt, mācoties attālināti.

 

Ķibele

Mana pacietība nesa augļus. Pat vīrs novērtēja.


Varbūt pēdējā

Droši vien pēdējā siltā diena un pēdējā pasēdēšana pie upes, kamēr vīrs makšķerē. Vasara sev līdzi aiznes pietiekami daudz labumu.


Mēs esam kā bulciņas

Filmā “Tizlenes” (vērtējums šeit) kāds aktieris par sevi teica, ka viņš ir kā magoņmaizīte, kas no ārpuses pārklāta ar šokolādi un ir ļoti garšīga, bet turpmākās dienas laikā no zobiem nākas tīrīt iestrēgušās magoņsēklas.


Mans kartupeļu maiss

Lai ievērotu epidemioloģisko situāciju, vienas klases skolēni uzturas vienā telpā, un pie viņiem nāk mācību priekšmetu skolotāji. Līdz ar to man nācās iegādāties lielu vīriešu mugursomu, kurā pārnēsāt skolēnu zīmējumus. Smejos, ka šogad uz skolu eju ar kartupeļu maisu, jo soma pēc formas atgādina maisu.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita NikitenkoTumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

 

Kad ceļam priekšā tiek likts koks, nemēģini to salauzt ar spēku. Neizdosies. Arī apejot koku, ieguvējs nebūsi. Labākais variants – mainīt iešanas virzienu.