1. Kad bērni bija mazi, man vai vīram bieži vien nācās tēlot slidkalniņu. Tādās reizēs apsēdāmies uz gultas malas, bet bērni rāpās mums klēpī un pa mūsu kājām slīdēja lejā.


Tajās retajās reizēs, kad ziema dāvāja sniegu, mēs veidojām sniega skulptūras.

 

1. Dažāda izmēra zaķi. Vienu gadu sniegs uzsniga Lieldienās. Toreiz mēs izveidojām zaķu ģimeni.

 


Pūksprunguļi

11.01.2015.

Pūksprunguļus sākām spēlēt, kad bērni bija pavisam mazi un to darām vēl joprojām. Šo rotaļu tētis aizņēmās no Vinnija Pūka grāmatas. Lai spēlētu pūksprunguļus, tuvumā jābūt kaut vai nelielam strautam un tiltiņam pār to. Spēlētājiem jāatrod mazi koka sprungulīši un, nostājoties uz tiltiņa vienā pusē, tie jāiemet strautā. Pēc tam jāpāriet uz tiltiņa otru pusi un uzmanīgi jāvēro, kuru sprungulīti pirmo straume iznesīs no tilta apakšas.


Protams, ka viena no mīļākajām manu bērnu nodarbēm bērnībā bija rotaļas smiltīs. Šajā rakstā apkopoju septiņus rotaļāšanās veidus.

 

1. Tuneļu, ceļu un māju celtniecība. 


Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko

 

  autores atbalstam

 Tumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

 

Kad ceļam priekšā tiek likts koks, nemēģini to salauzt ar spēku. Neizdosies. Arī apejot koku, ieguvējs nebūsi. Labākais variants – mainīt iešanas virzienu.