Mana dienasgrāmata 2021

Enerģizācija

Pirmā diena, kad novadīju stundas. Saulaina un enerģijas pārpilna. Mani uzlādēja tas, ka redzēju, kā skolēni ar degsmi uztvēra to, ko viņiem uzdevu darīt.


Šopingotāja

Apmēram gadu nebiju lielveikalos pirkusi sev ne apģērbu, ne apavus. Kad strādā attālināti, pucēšanās izpaliek, tāpēc beidzot nolēmu sevi palutināt un noorganizēju kārtīgu šopinga dienu.


Darbdienas sēņotāji

Kaut arī vakar bija pilns mežs ar sēņotājiem, gluži viss netika nolasīts. Palika arī mūsu priekam.


Kojas sauc

Lai gan mācības paredzētas attālināti, dēls ar milzīgām somām devās uz RTU kojām (kopmītnēm), jo vēlas būt patstāvīgs. Nemaz necentos atrunāt, ka attālināto mācību laikā mājās būtu labāk. Pilnībā atbalstīju viņa lēmumu. Vismaz tur ar viņu neviens neucināsies.

Kad dēls bija pavadīts līdz stacijai, atceļā, ejot uz mašīnu, pamanīju puisi mana dēla vecumā, kas arī bija apkrāvies ar vairākām somām. Kādā no tām grabēja trauki. Arī manējam somā bija trauki, tāpēc nebija grūti izskaitļot, ka puisis dodas uz Ogres tehnikuma kojām. Piedāvāju viņu aizvest līdz tām. Varbūt kāds Rīgā palīdzēs arī manējam.


Ogres teātrī

Kā iespējams paturēt galvā tādu teksta apjomu? Skatījos Ogres teātra izrādi (vērtējums šeit) un apbrīnoju aktierus, kas patiesībā nemaz nav profesionāli aktieri.


Slapjā sporta diena

Skolas sporta dienu pārsteidza pamatīga lietusgāze ar krusu. Vējš izpluinīja lietussargu, atstājot virs galvas tik vien kā plīvojošu lupatiņu. Stāvēju sporta laukuma vidū un skaļi smējos, jo sapratu, ka nav kur sprukt; tik un tā būšu cauri slapja.


2. septembris, ceturtdiena

03.09.2021.

Sliktā vēsts

Tikai tad, kad uzzini, kāda citam ir nelaime, paliek kauns par savu činkstēšanu. Mana nieka emocionālā depresija nav salīdzināma ar dēla drauga mātes izmisumu par sava bērna veselību un pat dzīvību.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita NikitenkoTumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

 

Kad ceļam priekšā tiek likts koks, nemēģini to salauzt ar spēku. Neizdosies. Arī apejot koku, ieguvējs nebūsi. Labākais variants – mainīt iešanas virzienu.