Mana dienasgrāmata 2020

Cerības uz sniegu

Jau vairākkārtīgi esmu teikusi, ka pienācis laiks novākt Ziemassvētku mākslīgo eglīti. Bērni atrunājas, lai vēl paliek, jo, kad beidzot uzsnigs sniegs, būs ziemīga sajūta.


Pasākumu dalīšana

Agrāk visa ģimene gājām uz kultūras pasākumiem kopīgi. Tagad jāpiedomā, vai tādu greznību maz varam atļauties. Visbiežāk iegādājos vienu vai divas biļetes. Piemēram, šodien dēls viens pats aizgāja uz grupas Musiqq koncertu.


Triecienbrigāde no RV1.Ģ

Gandrīz visa dēla klase piedalījās Rīgas pilsētas matemātikas olimpiādē.


Skorpiona finansiālā veiksme

Pavisam nejauši internetā izlasīju: “2020. gadā Skorpionus iepriecinās naudas plūsmas stabilitāte. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji varēs atļauties sev atslābt un par naudu daudz neprātot.”

Es vīram: “Horoskops paredz, ka šogad man būs izdevīgi darījumi un par naudu nenāksies vairs uztraukties.”

Vīrs man: “Ja tu šodien nokārtosi, ka mobilā telefona operators turpina piešķirt atlaides, tad es teikšu, ka vari horoskopam ticēt.”

P.S. Šodien saņēmu īsziņu, ka beidzas atlaižu periods pie mana mobilā telefona operatora.


Galvas sāpes

Pret galvas sāpēm kā ierasts iedzēru “bērnu devu”, tas ir, ½ Saridon tabletes. Diemžēl neiedarbojās. Vīrs dziļdomīgi secināja, ka tas tāpēc, ka esmu uzbarojusies un ½ tabletes manam svaram jau ir par maz.


Skolotājas profesijas specifika

No rīta gāju uz skolu, nesdama rokās birsti ar šaufeli un maisiņu ar saimniecības precēm. Vecajai birstei, kas atradās manā kabinetā, bija “pieaugušas kājas”, tāpēc nācās nopirkt jaunu. Nevaru iedomāties nevienu citu profesijas pārstāvi, kam būtu nepieciešams uz darbu nest par saviem līdzekļiem iegādātas lietas (uz skolu no mājām atvests arī liels galds un divi datorkrēsli).


Šoferis

Divas reizes nācās braukt ar mašīnu uz Rīgu. Meitas dēļ.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko

 

  autores atbalstam

 Tumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

 

Kad ceļam priekšā tiek likts koks, nemēģini to salauzt ar spēku. Neizdosies. Arī apejot koku, ieguvējs nebūsi. Labākais variants – mainīt iešanas virzienu.