Atrastie raksti (13) pēc vārda apģērbi

Sanita Nikitenko

„Šūšanas materiālmācība. Apģērbs un tā kopšana”

Apgāds „Lielvārds”; 1996. gads; 72 lpp.

 

Apraksts

Darba burtnīca mājturības stundām pamatskolā. Tajā stāstīts par dažādiem audumu veidiem un to īpašībām, kā arī doti padomi par pareizu apģērba valkāšanu un kopšanu, par apģērba krāsu un stilu saskaņošanu.


Sanita Nikitenko

„Šūšana”

Apgāds „Lielvārds”; 1996. gads; 80 lpp.

 

Apraksts

Darba burtnīca mājturības stundām pamatskolā. Tā iepazīstina ar dažādu šujmašīnu uzbūvi, dūrienu un vīļu veidiem, piegrieztņu veidošanas pamatprincipiem. Izdevuma praktiskajā daļā parādīta dažādu šūtu priekšmetu izgatavošanas tehnoloģija.


2004 / aprīlis / nr. 85

Mazajai dāmītei ļoti patīk pucēties, tāpēc ieprieciniet viņu, uzšujot jaunu tērpu. Lai darinātu žurnālā piedāvātos modeļus, nepieciešamas trīs lietas: pirmkārt - neliela prasme šūt, otkārt - nedaudz auduma, treškārt – apmēram trīs vai četras brīvas stundas.


2004 / marts / nr. 84

Kamēr vēl biezās drēbes nav sagūlušās skapja plauktos, jau laikus izcilājiet visu garo ziemu nostāvējušās pavasarī un vasarā velkamās bērna drēbītes. Ja atklāsiet, ka pagājušā gada bikses bērnam ir kļuvušas par mazu, nesteidzieties uz veikalu, bet dažu stundu laikā no mājās esošajiem audumiem uzšujiet jaunas bikses.

 

Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita NikitenkoTumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.
pārdomas 

 

Cik daudz sava laika nākas iztērēt, darot to, ko vajag, nevis to, ko gribas?


lasītākās tēmas

pēdējā mēneša laikā