Mana dienasgrāmata 2021

Kāzu jubileja

Visu nakti mocīja bezmiegs. Uz kreisā sāna nevarēju nogulties, jo ļoti sāpēja sašpricētais plecs. Lauza kaulus. Pa dienu temperatūra turējās ap un virs 370C. Sajūta – it kā sākusies depresija. Nevēlējos līst laukā no gultas.

Vakarpusē nācās saņemties, jo bija sarunāta ģimenes fotografēšanās salonā.

Tāda slimīga un vārga man sanāca tā 27-tā kāzu jubileja. Toties vīram un dēlam pēc potes nebija nekādas reakcijas.


Nedrošības pārvarēšana

Covid-19 esmu pārslimojusi, tāpēc zinu, kā mans ķermenis reaģē uz šo vīrusu, taču vakcīna manī raisa nedrošību, jo plašsaziņas līdzekļi pārāk sabaidījuši par iespējamām blaknēm. Nevēlos vēlreiz izjust slimošanas diskomfortu.

Saņēmu Pfizer-BioNTech vakcīnu Comirnaty. Līdz vakaram jutos labi. Tikai plecs, kurā tika iešpricēts, nedaudz sāpēja. Vēl - ejot gulēt sala, tāpēc sasedzos ar vairākām segām.


Vakcinācija

No šodienas covid-19 pārslimojušie var iegūt vakcinēšanās sertifikātu, saņemot vienu vakcīnas devu divu devu vietā, ja vakcinēsies 180 dienu laikā pēc laboratoriski apstiprinātā pozitīvā covid-19 testa. Man 180-tā diena iekrīt 27. jūlijā, tāpēc steigšus pierakstījos uz vakcināciju. Arī laikapstākļi šobrīd labvēlīgi, jo nav lieli karstumi. Būs vieglāk pārciest organisma reakciju.


Sapulce

Vairāk kā 7-us mēnešus vīram darba sapulces notika zoomā. Šodien pirmā sapulce klātienē.

 

Vakara soļošana

Ap pulksten 21.30 izgāju nūjot pa asfaltēto gājēju ceļu, kas vijas paralēli mežam. Nespēju sevī uzveikt bailes, lai tik vēlu un pie tam puskrēslā nūjotu mežā.


Tādu Jūrmalu es mīlu!

Pēc vairāku nedēļu karstumiem pirmā sakarīgā diena – beidzot +230C! Ar vīru un dēlu aizbraucu uz Jūrmalu. Darba diena, nedaudz apmācies, vējains un galvenais – cilvēku ļoti maz. Lieliska diena pastaigai gar jūru, jo man netīk ļaužu masas. Protams, ka neiztika bez manas un dēla iedibinātās tradīcijas – Jomas ielas Narvesenā nopirkt kartmaizītes.


Motivācija

Paskatos uz paziņu bildēm sociālajos tīklos un rodas motivācija sevi uzfrišināt.


Remonta darbu prakse

Skatījos, kā vīrs remontē meitas dzīvokli un nodomāju, ka pirms 27-iem gadiem, kad viņš ienāca mūsu ģimenē, no mājsaimniecības un remonta darbiem nemācēja neko, jo bija dzīvojis bez tēva. Šo gadu laikā ieguvis pietiekami labu praksi.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita NikitenkoTumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

 

Kad ceļam priekšā tiek likts koks, nemēģini to salauzt ar spēku. Neizdosies. Arī apejot koku, ieguvējs nebūsi. Labākais variants – mainīt iešanas virzienu.