Mana dienasgrāmata 2021

Printeris

Pirmdien amazon.de pasūtījām jaunu tintes printeri, jo vecais atdeva galus. Tā kā intensīvi drukājam, mums bija sapirkts liels kārtridžu daudzums, tāpēc jauno printeri nācās izvēlēties tādu, kam derētu mūsu kārtridžu krājumi. Vienu atradām. Pasūtījumā bija norādīts, ka prece tiks piegādāta laikā no 31. jūlija līdz 5. augustam.

Šodien pusdienojot lūkojos pa logu. Piebrauca DPD auto, un šoferis mūsu kāpņu telpā ienesa Canon kasti.

Es vīram: “Vēl kāds mūsu kāpņu telpā ir pasūtījis Canon preci.”

Un zvans pie durvīm…

Patīkams pārsteigums, jo iepriekš nebijām saņēmuši zvanu par pasūtītās preces tik ātru piegādi.


Mūzikas spēks

Ar vīru aizbraucām pastaigāties gar jūru. Kad atgriezāmies mājās, dēls sagaidīja ar vijoļspēli, jo mūsu prombūtnē iemācījās jaunu skaņdarbu. Tas ir labi, ka datorspēļu fanu no datora spēj atraut mūzika.


Rūpes par vecāku veselību

Aizvedu vecākus sapotēt pret covid-19. Visvairāk baidos, kā tēvs pēc potes jutīsies.


27. jūlijs, otrdiena

29.07.2021.

Ogrē plūdi

Vairāk kā mēnesi Ogri nebija aplaimojis lietus. Šodienas lielajā gāzienā droši vien tika iztērēta visa vasaras norma. Ielas pludoja.

Skats uz mūsu pagalmu.


Atvadas

Kamēr no laukiem braucām mājup, Foksis aizgāja, atstājot maniem bērniem jaukas atmiņas. Labi, ka paspēju no viņa atvadīties.

2006. gada vasara, kad laukos ieradās suņuks Foksis.


Dzīvnieku draudzība

Vecais suņuks Foksis ne vairs ceļas augšā no guļus stāvokļa, ne vairs ēd. It kā lauku mājas pagalmā vietas atliku likām, taču kaķene Kice izvēlējās apgulties viņam līdzās. Ko var zināt, kā dzīvnieki saprotas un atbalsta viens otru grūtā brīdī. Varbūt kaķene jūt, ka Foksim rit pēdējās dienas.


Dzīvesprieks atgriezies

Biju satraukusies, ka sāpošā pleca dēļ nespēšu nostūrēt līdz Latgalei vairāk kā 200 kilometrus, taču plecs šodien nemaz nesāpēja, un arī dzīvesprieks atgriezies. Nekas vairs neliecina par poti.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita NikitenkoTumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.pārdomas 

 

Kad ceļam priekšā tiek likts koks, nemēģini to salauzt ar spēku. Neizdosies. Arī apejot koku, ieguvējs nebūsi. Labākais variants – mainīt iešanas virzienu.