Dreifējošais ledus gabals

22.03.2022.

Uz Daugavā peldošā ledus gabala tīri omulīgi jūtas pīles.


Mājiņa

31.12.2021.

No balta kartona izgatavoju trīs ģeometriskus objektus priekš 9-tās klases skolēniem domātā uzstādījuma un atstāju tos skolā. Kolēģes mazā meitiņa, kamēr neviens neredzēja, radoši izpaudās.


Ieeja baznīcā

31.10.2021.

Pie mums rotājumos tiek izmantotas bērzu meijas vai egļu zari, bet Porto Santo salā (Portugāle) – palmu lapas.


Izmazgātās maskas viesnīcā nebija iespējams nekur pakārt, lai tās pēc iespējas ātrāk izžūtu. Protams, ka nācās pielietot radošumu. No skapja izņēmu divus pakaramos, uz katra uzkāru pa maskai, un ar metāla āķīšiem aizķēru aiz balkona lampiņas.


Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko


 

 


IepriekšējaisNākošais
Maijs 
POTCPtSSv
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Tumši pelēkās krāsas datumos ievietoti raksti.




pārdomas 

 

Katra diena uz mūsu pleciem, gluži kā uz svaru kausiem, noliek atsvaru. Ir dienas, kad atsvars līdzinās gaisīgai pieneņpūkai, un ir dienas, kad šķiet, ka tūlīt tūlīt pleci salūzīs no papildus nastas. Kas zina, varbūt tas ir patiesais iemesls, kāpēc cilvēki uz vecumu saraujas augumā. Dēļ smagā atsvara.


lasītākie raksti tēmā

pēdējā mēneša laikā