Katram sava skaņošanās

Pamazām noskaņojāmies jaunajam mācību gadam. Meita šodien sakārtoja plauktu, kurā tiek liktas skolas lietas. Nopirka klades, burtnīcas un pildspalvas, kā arī ievākoja grāmatas. Starpcitu, viņas skolā grāmatas tiek izdalītas jau maija beigās. Dēls kopā ar drauga ģimeni brauca spēlēt minigolfu. Šādi viņi jau vairākus gadus atzīmē vasaras brīvlaika beigas. Savukārt es gatavojos rītdienas pedagoģiskajai sēdei. Ko darīja tētis? Strādāja. Viņš nemaz nemanīja mūsu rosību, jo pelnīja naudu, lai bērni nopirktu visu nepieciešamo skolai, bet mamma - savus skolēnus sagaidītu jaunā tērpā. 

 

Tumšums = skumjums

Vakarā ar vīru gājām pastaigāties un secinājām, ka tumšums parādās jau ap pulksten 21-iem. Vēl tikai pirms kādām divām nedēļām tik tumšs bija pulksten 22-os. Domas par to, ka dienas garums strauji saīsinās, man uzdzen skumjas.

Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko

 

  autores atbalstam