Kurmīša biksītes

Apmēram pirms mēneša, pastaigājoties pa mežu, uz taciņas pamanīju rozā lelles biksītes. Zinādama, kā bērni pārdzīvo mantu pazaudēšanu, atradumu noliku redzamākā vietā - uz tuvumā guļošā baļķa. Vīrs nosmējās, ka tās būs biksītes garām ejošajam Kurmītim. Šo smalko joku sapratīs tie, kuri astoņdesmitajos gados redzējuši Čehu multenītes par Kurmīti. Vienai no tām bija nosaukums “Kurmītis un biksītes”.

Kad pa šo taciņu gājām nākamajā reizē, Kurmīša biksīšu vairs nebija. Domājām, ka tas kurš pazaudējis, būs veiksmīgi biksītes atradis. Šodien atkal gājām pa to pašu taciņu. Es ieteicos, ka jāpaskatās vērīgāk, jo varbūt tomēr vējš bikšeles iepūtis garajā zālē. Tā arī bija. Lietū samirkušās biksītes atkal noliku uz baļķa. Ceru, ka šoreiz tās noteikti paņems garāmejošais Kurmītis.

Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko

 

  autores atbalstam