Vēl joprojām trīs lielās mapēs glabājas bērnu dāvinātie zīmējumi un rokdarbi mammai un tētim.

 

1. Šajā glezniņā meita attēloja tēti un opi, kuri makšķerē, stāvot uz tilta (tajā laikā vēl nebija ar likumu aizliegts šāds makšķerēšanas veids).


2. Trīs gadu vecumā meita man uzdāvināja papīra istabas čības. Pēc dažiem gadiem atzinās, ka neesot sapratusi, kāpēc es tās nevalkāju.


3. Vairs neatceros, kurš no bērniem dāvinājis šo zīmējumu, bet tajā attēlota šujmašīna, jo šūšana ir mans mīļākais hobijs.


4. Apmēram 2000. gadā meita mums uzdāvināja jaunu mobilo telefonu ar sunīša attēlu uz ekrāna.


5. Te attēlots tētis pie datora. Viņš zīmējumā ir tik virtuozs, ka klaviatūras taustiņus spaida tikai ar kreisās rokas pirkstiem. Īsti nav saprotams, ko viņš tur labajā rokā. Aploksni, vai?


6. Dēls uzzīmējis tēti un mammu. Tētis ir priecīgs, jo makšķerēšana bijusi veiksmīga. Toties mamma (es) līdz upei atnākusi savās jaunajās augstpapēžu kurpēs. Lieki piebilst, bet daudzas reizes augstpapēžu kurpēs esmu gājusi arī uz mežu sēņot. Citi sēņotāji, baidīdamies no ērcēm un čūskām, uz mežu dodas gumijas zābakos, bet es – augstpapēdenēs.


7. Trīs vai četru gadu vecumā meita no papīra izgatavoja telpisku datoru ar klaviatūru un ekrānu. Uz ekrāna viņa uzzīmēja spēli ar suni un kaķi. Suns kaķim mēģina trāpīt ar kaulu, bet kaķis sunim – ar atvērtu konservu bundžiņu. Kad papīra dators bija gatavs, meita nevarēja saprast, kāpēc datorspēle nedarbojas.

Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko

 

  autores atbalstam