Novembra varavīksne

Apmēram 8.30 no rīta lija lietus un spīdēja spoža saule, tāpēc debesis rotāja blāva varavīksne. Lieliska rīta dāvana, kas deva uzmundrinājumu visai dienai.

 

Izrāde

Abi ar vīru Nacionālā teātra izrādi “Pieaugušie” redzējām gada sākumā (skat. recenziju šeit). Tā kā izrāde piemērota ne tikai pieaugušajiem, bet arī vidusskolas pēdējo klašu jauniešiem, septembrī nopirku 2-as biļetes meitai. Bija paredzēts, ka viņa uz teātri brauks kopā ar kādu no saviem draugiem. Diemžēl draugi atteicās, un meitai kompāniju sastādīja tēvs. Vīrs ar prieku izrādi noskatījās otro reizi. Arī meita bija sajūsmā. Viņa personāžos pat saskatīja dažas līdzības ar sevi. Katrā ziņā esmu priecīga, ka meitai būs ko pārdomāt. Ļoti ceru, ka viņa redzētās izrādes iespaidā nākotnē centīsies realizēt savus jaunības sapņus. Katrs vecāks taču vēlas, lai viņa bērns būtu laimīgs.

Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko