Dzimšanas dienas “superdāvana”

Pašu pirmo un vislielāko dzimšanas dienas pārsteigumu šodien saņēmu no mašīnas. Kad agri no rīta uz staciju vedu bērnus, nesapratu, kāpēc ceļš tāds patumšs. Ne ar tuvajām, ne tālajām gaismām nav īsti izgaismojams. Pēc tam atklājās, ka nedeg priekšējā kreisā luktura tuvās un tālās gaismas. Diemžēl jaunajām mašīnām spuldzes iespējams nomainīt tikai servisā, tāpēc jau no rīta sapratu, kā šodien tiks svinēta mana jubileja.

Uzreiz pēc darba braucu uz auto servisu. Tā kā ražotājs nav padomājis par mašīnas priekšējo spuldžu mainīšanas ērtumu, to nācās darīt uz tausti. Tā iemesla dēļ mehāniķis sākumā netīšām laukā izņēma pagrieziena spuldzi. Kad saprata, ka kļūdījies, ielika to atpakaļ un nomainīja abas izdegušās spuldzes. Priecīga, ka 10 minūšu laikā esmu tikusi ar visu galā, braucu mājup.

Prieki beidzās, līdzko iebraucu pagalmā. Izkāpusi no mašīnas konstatēju, ka pagrieziena spuldze, kuru kļūdas pēc mehāniķis bija izņēmis laukā, vairs nedeg. Sēdos atkal mašīnā un otro reizi braucu uz servisu.

Mehāniķis atkal uz tausti ķimerējās, līdz saprata, ka halogēnā spuldze vairs nedeg, jo iepriekšējā reizē to apgrābstījis ar netīriem pirkstiem. Nācās braukt uz auto veikalu, jo servisā tādu spuldžu nebija. Protams, ka pēc veikala mans ceļš atkal veda uz servisu. Nu jau trešo reizi.

Rezultātā sanāca, ka vairāk kā stundu no savas dzimšanas dienas man nācās ziedot mašīnai un auto servisam.

 

Dzimšanas dienas apsveikumi no bērniem

No meitas.

No dēla.

 

Google gardais pārsteigums

Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko