ROKDARBI

Uz doto momentu te apkopota informācija par manām 17 rokdarbu grāmatām, kā arī apskatāmas žurnālu fotogrāfijas ar vairāk kā 70 rokdarbu publikācijām. Ja rodas vēlme savā mājoklī kaut ko uzlabot vai pārveidot, jāpārlapo sadaļa "Idejas mājoklim un dārzam". Savukārt sadaļā “Rokdarbu veidi” publicēts materiāls, ko var izmantot skolotāji, gatavojoties stundām, gan arī vecāki vai vecvecāki, nodarbinot bērnu mājās.

 

 E-GRĀMATAS

Šajā tēmā publicēti īsi stāstiņi, kas pirms vairākiem gadiem priecēja manus mazos bērnus. Tie sacerēti un vairākkārtīgi atstāstīti gan pastaigu laikā, gan pie pusdienu galda, gan vakarā pirms gulētiešanas. Savukārt bērni mūs iepriecināja ar saviem asprātīgajiem un bērnišķīgajiem jociņiem, kuru pierakstiem tika iekārtota speciāla joku klade. Tagad šīs klades saturs izlasāms sadaļā „Bērnu jociņi”. 2016. gada sākumā mājas lapā ievietoju 2007. gadā rakstītu garstāstu, kurš pēc uzbūves veidots kā labirints. Domāju, ka šāda veida e-grāmata, vismaz Latvijā, publicēta pirmo reizi. Visas e–grāmatas krāsainākas un saprotamākas padara daudzie zīmējumi.

2021. gadā radās ideja savus sacerējumus ierakstīt audio versijā kā klausāmpasakas.

Bez visa tā šajā sadaļā izlasāmas arī manas ikdienā rakstītās dienasgrāmatas, kuru pirmais ieraksts datēts ar 2014. gada 31. maiju. Vēl tikai jāpiemin, ka e-grāmatas nepretendē uz literatūras kritiķu atzinumu, tāpēc - kādas tās ir, tādas tās ir.

 

 SVĒTKI

Svētki ir īpašas dienas, kuras, protams, visvairāk tiek gaidītas bērnībā. Šajā tēmā atradīsiet idejas, kā noorganizēt dažādus tematiskos pasākumus svētku reizēs un kā saviem tuviniekiem sagatavot patīkamus pārsteigumus. Gadījumā, ja paredzēts kāds pasākums skolā vai mājās, iedvesmai dažas idejas atradīsiet sadaļā „Ludziņas un priekšnesumi”.

 

 SKOLA

Vairāku gadu garumā esmu gatavojusi materiālus vizuālās mākslas stundām. Beidzot nolēmu tos publicēt. Līdz ar teoriju mājas lapā redzami skolēnu darbi, kā ar sniegta sīkāka informācija mācīšanas metodikā. Vēl šajā tēmā ievietoti tehniskās grafikas materiāli, kas noderēs gan iesācējiem, gan tiem, kas kādreiz mācījušies, bet tagad vēlas atsvaidzināt zināšanas.

 

 CEĻOJUMI

Neesmu nekāds ceļojumu fans, bet reizi gadā – parasti vasarā – noorganizēju vienu kārtīgu ekskursiju visai ģimenei, tāpēc aprakstītie maršruti vairāk interesēs tos, kuriem ir bērni.

 

 ŠIS UN TAS

Te tiek publicēti materiāli, kurus nevar palikt zem konkrētas tēmas. Sadaļā var atrast fotogrāfijas, mūsu ģimenes rotaļu un paradumu aprakstus, recenzijas un vērtējumus.

 

 SPĒLES

Šajā sadaļā nākotnē paredzēts publicēt manis izdomātās izglītojošās un attīstošās galda spēles.

Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko