Datorkrēsla dizains (1.)

Vīra datorkrēsls pēdējo mēnešu laikā pārdzīvo vecuma krīzi, jo no tā sāk intensīvi nolobīties mākslīgās ādas strēmeles. Kļuvis tāds nožēlojams un apdriskāts, tāpēc nolēmām nopirkt jaunu. Pēc vairāku veikalu apmeklējuma secinājām, ka piemērota datorkrēsla, kurā ērti varētu nosēdēt visu dienu, diemžēl nav. Vienam rokturi cieti, citam atzveltne par augstu, bet pats galvenais, ka gandrīz visi datorkrēsli ir apvilkti ar mākslīgo ādu. Tas nozīmē, ka pēc 2-iem vai 3-iem gadiem notiks tas pats, kas šobrīd, tas ir, mākslīgās ādas virsma sasprēgās un lobīsies nost.

Tā kā pašreizējam krēslam citādas vainas nav, kā tikai nožēlojamais izskats, izteicu piedāvājumu uzšūt jaunu pārvalku. Vīrs piekrita. Šodien Rīgā nopirku mēbeļaudumu un vakarpusē ķēros pie darba. Lai apvalks izdotos precīzāks, krēslu nācās izjaukt. 

 

Ciemiņš

Vakarā uz īsu brītiņu mūsmājās ienāca cilvēks, kurš ilgi pie mums nebija ciemojies. Par to jāpateicas meitai, jo viņa pirms dažam dienām spēja sakārtot to, ko pirms vairākiem mēnešiem pati sagrāva.

Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko

 

  autores atbalstam