Dažādas paaudzes, dažādas gaumes

Abas ar meitu braucām uz “Alfu” un “Dominu” šopingot. Līdzko iegājām lielveikalā, katra aizgājām uz savu pusi. Man nepatīk staigāt pa tiem veikaliem, kurus iecienījusi meita. Kā teikt - dažādas paaudzes, dažādas gaumes. Lai nebūtu tā, ka viņa nopērk cenai neatbilstošas kvalitātes apģērbu, norunājām, ka izvēlētās drēbes nodos pie kases. Kad visus tīkamos veikalus būs izstaigājusi, sazvanīsimies, un tad viņa man atrādīs savu izvēli. Esmu diezgan kritiska attiecībā uz apģērbu. Piekasos gan pie auduma, gan pie šūšanas kvalitātes. Tas tādēļ, ka 30 gadus esmu pati sev šuvusi drēbes, tāpēc pārzinu visas nianses. Būtisks apģērba izvēlē, protams, ir arī modelis. Esmu ievērojusi, ka gadu no gada tiek piedāvāti gandrīz vienādi modeļi, un pie tam lētākā gala veikalos pārsvarā dominē neitrālie toņi, tas ir, balts, pelēks, melns. Arī vasaras kolekcijai.

Tikai ar gadiem saproti, ka labāk nopirkt vienu kvalitatīvu un dārgu apģērbu, nevis to pašu naudas summu iztērēt uz daudziem lētiem un nekvalitatīviem apģērbiem. Diemžēl jaunieši domā citādāk. Kā teikt - dažādas paaudzes, dažādas gaumes.

Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko

 

  autores atbalstam