Ko izvēlēties - datoru vai draugus?

Meita ar labāko draugu kompāniju nolēma braukt peldēties. Diemžēl viens puisis atteicās, jo viņam svarīgāka šķita laika pavadīšana pie datora, nevis ar draugiem. Protams, ka pārējie apvainojās.

Tā nu gadījās, ka laikā, kamēr meita taisījās uz peldēšanu, mājās atgriezās dēls. Viņš bija nolēmis paspēlēt datorspēles. Taču līdzko meitas draugi ieminējās, ka labprāt viņu ņemtu savā kompānijā līdzi uz karjeru, dēls paziņoja: “Es labāk braukšu peldēt, nevis spēlēšu datorspēli!” Pēc šī teikuma sapratu, ka lai arī mans puika ir datorspēļu fans, tomēr dziļi sirdī draugu būšana (sabiedrība) viņam ir svarīgāka par to sasodīto kasti.

 

Cilvēku tipi

Šodien meitai pastāstīju, ka psihologi cilvēkus pēc uzvedības iedala 16 tipos. Pajautāju, vai starp viņas paziņām, kuru skaits vairākas reizes pārsniedz skaitli 16, ir arī kādi līdzīgi? Meita par to agrāk nebija aizdomājusies, tāpēc šī saruna viņu aizķēra.

Kamēr ar vīru izmetām ikvakara apli pa mežu, meita internetā izpildīja testu par cilvēku tipiem. Raksturojums sakrita 100%. Tad testu izpildīja viņas labākā draudzene. Bet ar to viss nebeidzās. Pēc tam viņas abas kopīgi izpildīja testu, atbildot uz jautājumiem tā, kā, viņuprāt, to būtu darījis viens abām labi zināms puisis. 

 

Braukšana ar velosipēdu manu svaru nemazina

Šodien nosvēros un par skaitli, kurš rādījās uz elektroniskā tablo, nebiju sevišķi iepriecināta.

Savam svaram sekoju jau kopš jaunības. Gadu gadiem esmu ielāgojusi, ka tas ziemā nedaudz pieaug, bet pienākot vasarai – krītas. Taču šogad ir citādāk. Lai arī vasarā intensīvi braukāju ar velosipēdu, ēdu ogas un augļus, tomēr esmu pieņēmusies svarā par 2-3 kg. Vai tiešām pie vainas mans mīļākais saldējums un šokolāde? 

Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko

 

  autores atbalstam