Emancipētās sievietes

Abas ar vīramāti braucām uz Rēzekni iegādāties televizoru, jo vecais salūza. Vīramāte no sākuma šaubījās, kā mēs bez vīrieša cilvēka varēsim izvēlēties pareizo, jo, viņasprāt, vīrieši par tehniku zina vairāk nekā sievietes. Nomierināju, lai neuztraucas, jo es viena pati esmu braukusi iegādāties divas pilnīgi jaunas mašīnas, tāpēc televizors, salīdzinot ar mašīnu, ir sīka vienība.

Kad bija izstaigāti trīs Rēzeknes veikali, sapratu, ka tīri labi orientējos piedāvāto televizoru klāstā un izprotu visus to parametrus. Vienu fīču gan es iepriekš nezināju, proti, televizori veikalā rāda tik košu un kvalitatīvu attēlu, jo tas ir diskā ierakstīts materiāls, kas speciāli nofilmēts pircēja pievilināšanas nolūkos. Savukārt, kad televizoram pieslēdz televīzijas kanālus, attēla kvalitāte krasi pasliktinās.

Spēja vienpersoniski pieņemt būtisku lēmumu – tā ir stipruma pazīme. Domāju, ka lielākajai daļai sieviešu, iegādājoties tehniku, ir bailes kļūdīties, tāpēc viņas izvēlas vieglāko ceļu, tas ir, atbildību uzvelt stiprajam dzimumam. 

 

Tuvākās nākotnes plāni

Nolēmu, ka no septembra uzsākšu mācības dažādos kursos. Un tas nebūs papīra dēļ.

Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko

 

  autores atbalstam