Miegs saldāks par vēsumu

Kamēr vīrs sēdēja darba sapulcē, nolēmu pastaigāt pa tirdzniecības centru, taču negulētās nakts nogurums mani pieveica. Noregulēju mašīnas priekšējā sēdekļa slīpumu guļus stāvoklī, paņēmu spilventiņu un segu, kas mūžīgi mētājas salonā, ieslēdzos no iekšpuses un vairāk kā stundu, līdz vīra sapulces beigām, nogulēju mašīnā. Nedaudz vēsi gan bija, bet nekas, jo miegs saldāks par vēsumu.

 

Kas domāts citam, pie tevis ilgi neturēsies

Meitas draudzenei kāds no radiem uzdāvināja teātra biļetes. Tā kā draudzene šo izrādi bija redzējusi, viņa biļetes atdeva manai meitai. Ilgu laiku tās stāvēja uz galda redzamā vietā, taču šodien biļetes nekādi nevarējām atrast. Tika pārskatīti visi darbistabas plaukti, bet nekā. Mierināju meitu, ka, acīmredzot, biļetes pazuda, jo sākotnēji tās tika pirktas, domājot par pavisam citu cilvēku. 

Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko

 

  autores atbalstam