Slēpošana

Izbraucu četru kilometru apli ar savām vecajām koka slēpēm. Uzraksts vēsta, ka izgatavotas 1990. gadā, “Made in Estonia” un maksājušas 8 rubļus 60 kapeikas. Pagrabā izturējušas 27-as ziemas un domāju, ka izturēs vēl tikpat. Gadījumā, ja ar tām slēpot sanāks pensijas vecumā, jutīšos vēl gana jauna, jo slēpes taču domātas junioriem.

 

Vērtīgas domas

Skatoties romantisku melodrāmu, izdzirdēju pat divas vērtīgas domas.

“Laime nav cilvēka dabiskais stāvoklis.”

“Visas ciešanas izriet no lielāka plāna.”

 

 

Suņa Boba efekts

Mana teorija par Suņa Boba efektu* šķiet, ka atkal būs nostrādājusi. Lai arī dzīvē notiek visādi kārdinājumi, mēs pēc laika atgriežamies pie pārbaudītām un zināmām vērtībām gan cilvēku attiecībās, gan dzīves uzskatos, gan savos paradumos.

Suņa Boba ir dēla vismīļākā bērnības rotaļlieta. Vairākkārtīgi viņam tika pirktas jaunas mīkstās mantiņas ar domu, ka tās aizstās veco, saplēsto suņuku. Dažas dienas tas iedarbojās, bet drīz vien dēls atkal atgriezās pie sava Suņa Boba. Toreiz nosaucu to par Suņa Boba efektu.

Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko

 

  autores atbalstam