Klibā veselība

No visām veselības kaitēm, manuprāt, vispretīgākā ir saaukstēšanās. Kakla sāpes, aizlikts un tekošs deguns, kā arī smagums galvā. Ar pirmajām rudenīgajām lietavām, vīrusu uz mājām atnesa dēls. Viņš pirmais padevās cīņā ar to. Pēc tam salūzu es. Mokos jau otro dienu. Labi, ka nav paaugstināta temperatūra.

Skolā stundu laikā ik pa laikam izgāju no klases telpas, lai atbrīvotu degunu no iesnu važām. Pēc tam turpināju savu stāstījumu. Uz dienas beigām no runāšanas slodzes pazaudēju balsi. Vakarpusē spēju sazināties tikai čukstus.

 

Bārkstainā mašīna

Starpbrīdī skolas pagalmā pie autostāvvietas pulcējās paliels skolēnu bariņš. Izrādās, - kāds jokdaris vienu mašīnu aplīmējis ar līmlapiņām. Priekšējie stikli, sānu stikli, jumts, kaputa vāks, - viss rotājās ar vējā plīvojošām dzeltenām lapiņām. Mašīna izskatījās bārkstaina. Teicu skolēniem, ka arī tas, savā ziņā, ir mākslas darbs.

Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko

 

  autores atbalstam