Pedagoga privātprakse

Lai kaut kā kustētos uz priekšu savā radošajā attīstībā, nolēmu iegūt pedagoga privātprakses sertifikātu. Jau agrāk esmu aicināta vadīt dažādus kursus skolotājiem. Pienācis laiks to noformēt oficiāli.

Gandrīz visa diena un puse nakts pagāja nepieciešamo papīru sagatavošanā. Pirmdien braukšu nodot. Neizslēdzu varbūtību, ka materiāls tiks izbrāķēts, un kaut kas būs jāpārraksta. Tāda nu ir tā birokrātija.

 

Lauki pilsētā

Kad pierima karstums (dienā atkal bija apmēram +300 C), pēc pulksten 19-iem visa ģimene devāmies piknikā uz saliņu. Tiklīdz Daugavā tiek pazemināts ūdens līmenis, turp mēs ejam makšķerēt un cept desiņas. Citā laikā uz šo saliņu nāktos peldēt ar laivu.

Šodien nemakšķerējām, jo zivis tādā karstumā neķeras. Cepām desiņas un baudījām saulrietu. Kaut arī saliņa atrodas netālu no pilsētas centra, uz tās reti kad sastopami cilvēki. Laikam tāpēc, ka te nevar peldēties.

Vakarā internetā izlasīju, ka ceļā uz Jūrmalu sastrēgumi bijuši gandrīz 20 km gari. Iedomājos, cik daudz stresainu un dusmīgu cilvēku cepušies karstajās mašīnās. Neapskaužu. Toties mēs pie upes varējām izbaudīt vientulību, mieru un klusumu. Precīzāk - laukus pilsētā.

Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko

 

  autores atbalstam