Uzdevums: Uzzīmēt divu preču komplekta iepakojumu, iekļaujot izvēlētās firmas preču zīmi (logotipu) un abu izvēlēto preču nosaukumus.

 

 Skolēnu darbi:

 

 

 

 

 Vecums: 9.-12. klase

 Darba ilgums: 3 mācību stundas

 Nepieciešamie materiāli: A4 papīra lapa (var būt tonēta), grafīta zīmulis, dzēšgumija, krāsu zīmuļi, melna flomāsterveida pildspalva kontūrām; lineāls un cirkulis (ja nepieciešams).

 

 Metodiskie ieteikumi:

1. Izvēlas vienu no skolotājas dotajiem nosaukumiem un izdomā firmas preču zīmi (logotipu), lai tajā parādītos burti un arī, ja nepieciešams, attēls.

Piemēram,      Pauze                     Rīta sapnis                  Labā garša

2. Izvēlas vienu piedāvāto dzērienu un vienu piedāvāto cepumu veidu.

Piemēram,   augļu tēja                      kafija                      augļu sula

     medus cepumi        šokolādes cepumi          riekstu cepumi

3. Ar grafīta zīmuli uzzīmē divu preču komplekta iepakojumu, iekļaujot izvēlētās firmas preču zīmi (logotipu) un izvēlēto preču nosaukumus.

4. Lai preču zīme (logotips) būtu labāk saprotams, uzzīmē to ne tikai uz iepakojuma, bet arī brīvā vietā uz tās pašas papīra lapas.

5. Grafīta zīmuļa kontūras pārvelk ar melno flomāsterveida pildspalvu.

6. Izkrāso darbu, izmantojot ne vairāk kā piecas zīmuļu krāsas. Par vienu krāsu var uzskatīt arī vienas krāsas dažādus toņus, piemēram, gaiši zaļš un tumši zaļš.

Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko