Neērtības

No šodienas 10 dienu garumā būtiski mainīta vilcienu satiksme, jo posmā Šķirotava – Salaspils notiks signālvadības sistēmu modernizācija. Tas ļoti ietekmē manu bērnu dienas ritmu, jo rīta vilciens, ar kuru viņi parasti brauc uz skolu, atcelts. Līdz ar to jāceļas krietni vien agrāk. Pie tam brauciens iznāk 20 minūtes ilgāks. Bet vispretīgāk ir vakarpusē no pulksten 16.10 līdz 17.45, kad 4-u vilcienu vietā no Rīgas uz Aizkraukli norīkoti vien 5-i(!) autobusi. Tad taču ir vislielākais cilvēku pieplūdums! Ar meitu jau esmu pārrunājusi, kā rīkoties dienās, kad stundas beidzas tik vēlu. Kamēr viņa ar trolejbusu brauks līdz Rīgas robežai, tikmēr es ar mašīnu atbraukšu pretī.

Nesaprotu, kāpēc šos darbus nevarēja veikt vasarā, kad braucēju vilcienos ir krietni mazāk. Tagad dienas ritms izpurgāts ne vien strādājošajiem Rīgā, bet arī skolēniem un studentiem.

Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko