Arī ārsti mirst

Vienmēr licies, ka ārsti jau nu spēs sevi izārstēt. Diemžēl…

Nomira populārs 39 gadus vecs Pēterburgas onkoloģijas centra ķirurgs, kurš vairāk kā diviem tūkstošiem pacientu veicis operācijas. Pati dīvainākā sakritība, ka viņš bija specializējies abdominālās ķirurģijas jomā, tas ir, operējis aizkuņģa dziedzera, aknu, kuņģa un resnās zarnas audzējus un beigu beigās pašam tika diagnosticēts kuņģa vēzis 3. stadijā.

Meita uzzināja, ka pēc pavadītās nakts maiņas, savā mašīnā atrasts miris viņas otorinolaringoloģijas pasniedzējs, kas ar humoriņu un dzīvesprieku bija spējis meitā rast patiku pret šo medicīnas specialitāti. Saausījos izdzirdot, ka pasniedzējs strādājis par LORu Bērnu klīniskajā slimnīcā. Pajautāju uzvārdu. Pirms diviem mēnešiem ar dēlu biju pie viņa uz konsultāciju, saistībā ar deguna skriemeļa operāciju.

 

Gudrības zoba epopeja

Jau vairākus mēnešus meita piecieta augošos gudrības zobus. Uz pārmaiņām sāpēja galva, vaigs, acs, kakls, žoklis, pat mēles sakne. Četru mēnešu laikā vien dažas dienas pagāja bez jūtīguma. Beidzot pagājušajā ceturtdienā (pirms 5 dienām) pēc stundu ilgas raušanas un zoba pārzāģēšanas uz pusēm, meita atbrīvojās no šķībā gudrinieka, kura viens saknes atzars līdzinājās asai vēža spīlei.

Vaigs vēl šodien uztūcis kā kāmim, kas pilnu muti piestūķējis ar ēdiena krājumiem.

Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko

 

  autores atbalstam