Pateicība

Rīta pusē kāpņu telpa smirdēja. Domāju, ka pagrabā būs notikusi kanalizācijas avārija. Izrādās, ka avārija bija notikusi kaimiņu kaķim, kurš diezgan bieži uzturas mūsu kāpņu telpā, staigājot no stāva uz stāvu un pat nakšņojot uz palodzes vai arī pie kādām durvīm. Vairākkārtīgi no rīta esmu gandrīz paklupusi, tumsā aizķeroties aiz tā. Paldies kaķim, ka bija tik prātīgs un savu bēdu neatstāja kaut kur kāpņu telpas kaktā vai uz kāpnēm, bet tieši pie sava saimnieka durvīm uz kājslauķīša. Tā laikam bija kaķa pateicība par to, ka tiek bieži aizmirsts.

 

Atstrādātais miegs

Nolēmu savā brīvdienā atstrādāt vakar nenogulētās stundas. Ap pulksten 9-iem, kad biju jau trīs stundas veltījusi ikrīta pienākumiem – savējos pamodināt un aizvest līdz stacijai, – atbrīvojos no mobilā telefona un modinātāja, un aizgāju pačučēt… Sen nebiju tik vēlu ēdusi brokastis – pulksten 15.30.

Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko

 

  autores atbalstam