Trīs lietas – labas lietas; trīs darbi - labi darbi

Vēl nesen afišēju, ka nepatīkamie darbi jāpadara lietainā vasaras dienā, lai saulainā dienā varētu dzīvoties pa āru. Šodien manas domas kardināli mainījās. Sapratu, ka nespēšu ilgstoši uzturēties +300C temperatūrā, tāpēc karstākajā dienas daļā sēdēju mājās un paveicu tos darbus, kurus atliku no dienas uz dienu.

1. darbs. Tā kā esmu iecerējusi no septembra atgūt pazaudētās angļu valodas zināšanas, aizpildīju angļu valodas gramatikas testu. Lieliski! Pēc 20 gadu pārtraukuma no augstskolas padomju angļu valodas līmeņa esmu nobraukusi uz Pre-Intermediate līmeni (6. klases skolēna līmenis). Labi, ka apsteidzu 2-us zemākos līmeņus: Begginer un Elementary. Sevi mierinu, ka neesmu jau tik stulba, jo vienu svešvalodu – krievu valodu – pārvaldu perfekti. Bez problēmām varu lasīt gan literāro, gan tehnisko literatūru.

2. darbs. Aizgāju pie ģimenes ārstes (5 minūšu attālumā no mājas) nokārtot sanitāro grāmatiņu. Viņa man pajautāja, kā jūtos. Teicu, ka labi. Tas arī bija viss nepieciešamais, lai tiktu pie 7-us eiro vērtā zīmoga. Priecājos, ka flurogrāfa apskati var veikt katru otro gadu. Šogad mans ķermenis iztika bez apstarojuma.

3. darbs. Jau kopš bērnu dzimšanas piemiņai ik gadu kārtoju foto albumus. Piemēram, meitai to jau ir vairāk kā 11. Fotogrāfiju šķirošana un atlasīšana ir ķēpīgs pasākums. Šodien tam veltīju vairākas stundas. Uz fotosalonu aiznesu pilnu disku.

Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko

 

  autores atbalstam