Pat miegā mācās

Meita visu nakti līdz pat pulksten 6-iem no rīta mācījās ģenētiku, jo šodien pēdējais sesijas eksāmens. Pirms devās uz dažām stundām nosnausties, palūdza pamodināt 9-os, lai pirms vilciena nedaudz vēl atkārtotu. Norunātajā laikā viņu modināju. Tā kā pēc pāris minūtēm meita vēl nebija izlīdusi no gultas, gribēju pārliecināties, vai pamodusies, tāpēc, neiegājusi viņas istabā, no citas istabas pasaucu: “Ada! Ko tu dari?” Meita atbildēja: “Es tagad no telefona mācīšos!”

Man gan likās nedaudz dīvaini, kāpēc jāmācās no telefona, ja ir izdrukāti materiāli, tomēr nolēmu meitas lietās nejaukties.

Nākamajā reizē pie meitas iegāju apmēram pēc stundas, lai atgādinātu, ka laiks posties uz vilcienu. Izrādījās, ka viņa vēl gulēja un savu spārnoto teikumu par mācīšanos no telefona esot pateikusi pa miegam.

Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko

 

  autores atbalstam