Tumsas valstībā

Kad pulksten 8.20 izgāju no mājas, lai dotos uz Rīgu, bija gaišāks nekā pulksten 15.20, kad braucu atpakaļ no Rīgas. Pagāja tikai nieka 7-as stundas! Mazāk nekā trešā diennakts daļa. Žēl, ka visgaišāko sestdienas laiku man nācās pavadīt telpās un pie tam vēl mācoties.

 

Dziesmas varā

Nesen dzirdēju, ka veikta aptauja, noskaidrojot, kurā vietā cilvēks vienatnē visbiežāk dzied. Domāju, ka vinnēs vannas istaba, taču izrādās, ka mašīna. Arī es, kad viena pati braucu mašīnā, klausos radio un dziedu līdzi. Tas ir vienmēr! Arī šodien. Tikai balss ar katru gadu tāda čerkstošāka un augstās notis vairs negrib ņemt kā jaunībā.

 

Gardais pārsteigums

Vakarpusē zvilnēju dīvānā un skatījos filmu. Bija slinkums iet uz virtuvi pakaļ tējai un cepumiem, tāpēc palūdzu, lai tos atnes vīrs. Lūk, kā viņš mani pārsteidza!

Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko