1. Ar datorpeli kursoru novieto uz lielās tēmas ŠIS UN TAS. Datorpeles kreiso pogu vienu reizi noklikšķina uz tēmas Fotogrāfijas.


2. Izvēlas piemēroto datorekrāna lielumu un datorpeles kreiso pogu vienu reizi noklikšķina uz vienas no apakštēmām Dabas fotogrāfijas datorekrānam...


3. Uz vēlamās fotogrāfijas novieto datorpeles kursoru un vienu reizi noklikšķina datorpeles kreiso pogu. Fotogrāfija palielinās. Uz palielinātās fotogrāfijas novieto datorpeles kursoru un vienu reizi noklikšķina datorpeles labo pogu. Kad virs fotogrāfijas parādās izvēltnes logs, vienu reizi noklikšķina datorpeles kreiso pogu uz izvēltnes Saglabāt attēlu kā...


4. Vienu reizi noklikšķina datorpeles kreiso pogu uz izvēltnes Save un saglabā fotogrāfiju uz datora.


5. Uz datorā saglabātās fotogrāfijas novieto datorpeles kursoru un vienu reizi noklikšķina datorpeles labo pogu. Kad virs fotogrāfijas parādās izvēltnes logs, vienu reizi noklikšķina datorpeles kreiso pogu uz izvēltnes Iestatīt kā / Iestatīt kā fonu vai Set as desktop background.


 

Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko