Sirdsapziņas nasta

Pirms vairākiem mēnešiem meita sāpināja kādu cilvēku. Jau kopš bērnības viņai mācīju, ka cilvēciskajās attiecībās jābalstās uz iejūtību, tāpēc par šo izgājienu uz viņu vēl joprojām esmu dusmīga. Visus šos mēnešus mani mocīja sirdsapziņas pārmetumi par to, ka biju pieļāvusi šādu situācijas risinājumu. Kā ir ar meitas sirdsapziņu, nezinu. Vismaz ārēji neizrāda.

Šodien nejauši gadījās satikt to cilvēku. Aprunājos par dzīvi, tāpat kā to būtu darījusi ar jebkuru savu skolēnu, jo manī - kā jau skolotājā - laikam ieprogrammēts izlīdzināt strīdus situācijas. Pēc šīs papļāpāšanas kļuva vieglāk. Beidzot atbrīvojos no mēnešiem ilgās sirdsapziņas nastas.

 

Mellenes

Pastaigājoties pa mežu biju pārsteigta, ka melleņu mētru galos jau veidojas tumši zilas odziņas. Pagaršoju. Vēl tikai dažas dienas jāpagaida un varēs tās lasīt. Kā man garšo saldējums ar mellenēm!

Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko

 

  autores atbalstam