Pirmās mācības

Mana pirmā skolas diena. Bez apstājas norunāju sešas mācību stundas. Mute izkalta, un skaļā balss pārpūlējās. Ceru, ka ar laiku pa vasaru ierūsējušo balsi ievingrināšu.

Visu dienu nedaudz uztraucos par dēlu, – šodien viņš viens pats brauca uz Rīgu un atpakaļ. Vairs nav kā agrāk, kad skola atradās 10 minūšu gājiena attālumā no mājas. Tagad mājas ir vairāk kā 30 km attālumā no skolas. Tāpēc priecājos par tehnoloģiskajām iespējām, jo ar dēlu sazinājos caur WhatsAppu. Mazliet nomierināja arī tas, ka šajā skolā mācās meita. Ja nu kas, dēls var uzmeklēt viņu.

 

Eksperimenta beigas

No 21. jūnija līdz pat šodienai uz virtuves galda nostāvēja no iepakojuma izņemts “7 days” kruasāns. Gribēju paskatīties, kā tas izturēs līdz sava derīguma termiņa beigām. Pēc vairāk kā diviem mēnešiem kruasāns vēl joprojām ir smaržīgs un nesapelējis. 

Eksperimenta sākums 21. jūnijā.

Eksperimenta beigas 2. septembrī.

Pārgriezu kruasānu uz pusēm un nofotografēju. Bilde izskatījās pēc piemīlīga purniņa. Un tādu “skaistumu” es svinīgi izmetu atkritumu kastē. Bērni šo mirkli bija gaidījušai jau sen, jo visiem draugiem, kas nāca ciemos, bija jāstāsta par šo dīvaino mammas eksperimentu. 

Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko

 

  autores atbalstam