Dziesmas stāsts

Braucām vienas dienas ceļojumā uz Cēsīm. Lai īsinātu ceļu, meita ar dēlu klausījās ārzemju dziesmas. Tā kā brālis nesaprata vārdus, māsa tulkoja. Kāda dziesma stāstīja par neglītu puisi, kurš draudzējas ar ļoti skaistu meiteni. Tā kā viņš neprātīgi mīl šo meiteni, tad gatavs dot visu, ko viņa vēlas. “Cik naudas puisis meitenei iedeva?” dēls pajautāja. Protams, ka par to dziesmā netika runāts. Bet pieņemu, ka dēls vēl ir par jaunu, lai saprastu, ka cilvēks cilvēkam var dot ne tikai materiālas lietas, kas maksā naudu, bet arī garīgas vērtības, kuras nemaksā neko, bet ir pārākas par jebkādu naudu.

 

Dāmas, tas par mums!

Cēsu Zinātnes centra Z(in)OO tualetē pie sienas pielikti vairāki gleznu rāmīši ar zinātnisku informāciju. Viens fakts mani pārsteidza, jo izrādās, ka sievietes gandrīz gadu savas dzīves pavada domājot, ko vilks mugurā. Interesanti, cik gadus viņas no savas dzīves pavada, staigājot pa apģērbu veikaliem?

 

Saulriets

Nemaz nav vajadzīga jūra, lai varētu jūsmot par skaistu saulrietu. Fotogrāfija tapa pie meža karjera.

Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko

 

  autores atbalstam