Dusmīgā kaķene

Pēdējos gados vairs nemāku noklusēt, ja jūtu, ka vadība man izdara nepatiesus pārmetumus. Kā kaķis izvelku nagus un skrāpēju pretī. Un kā par brīnumu, nemaz nebaidos par sekām. Tāda bija arī šodiena. Devos pie vadības aizstāvēt un pamatot savu viedokli un rezultātā abas nonācām pie secinājuma:  “No tiem, kas kaut ko spēj izdarīt, vienmēr tiek prasīts vairāk.” Es, redz, pēdējā gada laikā vairs nestrādāju ar tādu atdevi kā agrāk. Kāpēc? Beidzot arī es vēlos izbaudīt normāla cilvēka dzīvi, no kura nekas netiek prasīts. Diemžēl nesanāk. Mana taisnības cīņa beidzās ar jaunu papilddarbu. Neskatoties uz to, ka rīt sākas atvaļinājums. Tā es sēdēju visu vakaru un atkal rakstīju dažādas murgainas atskaites, bet mana sirds ilgojās pēc tā, kas sagādātu lielāku prieku, proti, - zirņa.

 

Pēdējā darbadiena kvadrātā

Šodien pēdējā darbadiena bija gan meitai, gan man. Beidzot pievienosimies brālim, jo no rītdienas arī mums sākas brīvdienas. Urā!

Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko

 

  autores atbalstam