Pirmā skolēnu vasaras brīvlaika diena

Ja neņem vērā sestdienu un svētdienu, tad šodien ir pirmā oficiālā skolēnu vasaras brīvlaika diena. Vēlējāmies ar dēlu to nosvinēt Jūrmalas Līvu Akvaparkā, taču izrādījās, ka vasaras sezona, kad akvaparks vaļā katru dienu, te sākas nevis no 1., bet no 2. jūnija. Tā kā šodien ir “nevasaras sezonas” pirmdiena, tad akvaparks slēgts. Aizgājām līdz jūrai. Pirmo reizi šajā gadā basām kājām pastaigājām pa sasilušajām smiltīm. Dēls pat iebrida jūra. Tādu drosminieku nebija daudz.

Savukārt sešpadsmitgadīgā meita savā pirmajā brīvlaika dienā uzsāka vasaras darbu veikalā. Lai arī darbs nav grūts, pēc 7-ām nostrādātajām stundām viņa pārnāca mājās piekususi un uzreiz aizgāja pagulēt. Esmu priecīga, ka viņa vienu vasaras mēnesi pavadīs strādājot, nevis slaistoties apkārt. Paspēs vēl atpūsties jūlijā un augustā. Ļoti ceru, ka šī vasara viņai liks pārdomāt naudas vērtību. Vecāku iedoto naudu ir viegli iztērēt. Kā būs ar pašas nopelnīto?

Mājas lapā ievietoti oriģināli autores darbi, nevis kopijas vai tulkojumi no citām tīmekļa vietnēm. Rakstus, zīmējumus, idejas un fotogrāfijas nedrīkst pārpublicēt bez autores piekrišanas, kā arī nedrīkst izmantot komerciāliem mērķiem.

 

© Sanita Nikitenko

 

  autores atbalstam